____________________________________________________________________________________________________________

ARCHIWUM POKAZÓW

2017

____________________________________________________________________________________________________________

 

7 sierpnia || Hotel Excelsior || Serbia, Niš, Niš Summer Festival

16 lipiec || Hotel Excelsior || Macedonia, Ochryda, Teatr Antique, Summer Festival Ochrid

7 lipiec || movement-image || Anglia, Londyn, Bonnie Bird Theatre, Trinity Laban BA3 Degree Show

6 lipiec || movement-image || Anglia, Londyn, Bonnie Bird Theatre, Trinity Laban BA3 Degree Show, PREMIERA

25 czerwca || Hotel Excelsior || Serbia, Belgrad, Teatr Narodowy, scena Raša Plaović- spektakl dyplomowy IUI, PREMIERA

10 czerwiec || ‘Powtórzenie’ – instalacja miejska || Piaseczno pod Warszawą, 18 OFF-spring festiwal

09 czerwca || ‘I Fought Piranhas’ || Gdańsk, Klub Żak, Gdańskii Festiwal Tańca – finał Solo Dance Contest

06 czerwca || ‘I Fought Piranhas’ Premiera || Gdańsk, Klub Żak, Gdański Festiwal Tańca – Solo Dance Contest

03 czerwca || ‘Dominique’ || Serbia, Belgrad, Finał 21 Festiwalu Miniatur Choreograficznych, Teatr Narodowy

02 czerwca || ‘Dominique’ || Serbia, Belgrad, 21 Festiwal Miniatur Choreograficznych, Teatr Narodowy

13 maj || ‘Dominique’ || Białystok, Teatr Lalek, 14 Festiwal Kalejdoskop

11 maj || ‘Dominique’ || Austria, Salzburg, konserwatorium tańca SEAD

02 kwiecień || ‘Dominique’ || Niemcy, Brunszwik, Staatstheater Braunshweig, Tanzgala

22 marzec || ‘Archipelag’ || Białoruś, Mohylew, Regionalny Teatr Lalek, festiwal M.art.kontakt

21 marzec || ‘Maciej Kuźmiński’ || Białoruś, Mińsk, Cultural Centrum “KORPUS”, Theatre + Body Platfor

19 marzec || ‘Archipelag’ || Zduńska Wola, MDK Centrum Integracji Ratusz

03 marzec || ‘Różnica’ || Finlandia, Sodankylä, Sodankylä Tanssi, cykl Beautiful and Unique Snowflake

02 marzec || ‘Różnica’ || Finlandia, Sodankylä, Sodankylä Tanssi, cykl Beautiful and Unique Snowflake

27 styczeń || ‘Powtórzenie’ || Austria, Millstatt, ART SPACE Stift, LIGHT ON – LIGHT OFF n°8

____________________________________________________________________________________________________________

2016

____________________________________________________________________________________________________________

 

02 grudzień || ‘Archipelag’ || Republika Czeska, Pilzno, JOHAN Centrum

30 listopad || ‘Archipelag’ || Warszawa, Teatr Studio, Scena Tańca Studio

25 listopad || ‘Archipelag’ || Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki, PREMIERA

25 listopad || ‘After Before’ || Białoruś, Witebsk, Finał 29. Festiwal Współczesnej Choreografii

17 listopad || ‘After Before’ || Białoruś, Witebsk, 29. Festiwal Współczesnej Choreografii

12 listopad 18:00 || ‘Dominique’ || Lublin, Centrum Kultury, 20. Międzynarodowe Spotkania Teattrów Tańca

07 listopad || ‘Archipelag’ || Zduńska Wola, MDK Centrum Integracji Ratusz, Przedpremiera

15 październik || ‘Maciej Kuźmińśki’|| Tarnów, Centrum Sztuki Mościcie, Festival Open Stage

12 październik || ‘Dominique’ || Warszawa, Teatr Studio, Scena Tańca Studio

08 październik || ‘Powtórzenie’ || Warszawa, Teatr Stara Prochownia, Warszawska Platforma Tańca

07 październik || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki

05 październik || ‘Room 40’ || Armenia, Erywań, Narodowy Theatr Lalek, Festiwal High Fest

02 październik || ‘Room 40’ || Włochy, Prato, Teatr Metastasio, Festival Contemporanea

02 września || ‘Powtórzenie’ || Niemcy, Düsseldorf, Tanzhaus NRW, targi Tanzmesse

29 czerwca || ‘Powtórzenie’ || Katowice, Festiwal Ekotopie, Pałac Młodzieży

17 czerwca || ‘Dominique’ || Toruń, Miejski Dom Kultury, Festiwal Sfera Ruchu

12 czerwca || ‘Dominique’ || Niemcy, Hannover, Theater am Aegi, FINAŁ 30 Międzynarodowy konkursu Choreograficznego

11 czerwca || ‘Dominique’ || Niemcy, Hannover, Theater am Aegi, 30 Międzynarodowy konkurs Choreograficzy

6 czerwca || ‘Room 40’ || Gdańsk, Klub Żak, Gdański Festiwal Tańca

3 czerwca || ‘Room 40’ || Gruzja, Tbilisi, Teatr Rustaveli

28 maja || ‘Powtórzenie’ || Serbia, Belgrad, Park Kalamegdan, Festiwal Manifest

25 maja || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Warszawa, Teatr Studio, Scena Tańca Studio

17 maja || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Słowenia, Ljubljana, Centrum Španski Borci, pokaz w ramach Aerowaves

03 maja || ‘Dominique’ i ‘Powtarzaj za mną’ || Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury, Festiwal SPACER

30 kwietnia || ‘Powtórzenie’ || Brazylia, Salvador, Festiwal Vivadança

29 kwietnia || ‘Dominique’ || Warszawa, Instytut Teatralny

17 kwietnia || ‘Powtarzaj za mną’ + ‘Maciej Kuźmiński’ || Serock, Centrum Kultury i Czytelnictwa

08 kwietnia || ‘Room 40’ || Białysystok, Teatr Lalek, festiwal Kalejdoskop

21 marca || ‘Różnica’ || Austria, Salzburg, ARGE Kultur, 16. Festiwal Performans Tage

20 marca || ‘Room 40’ || Ukraina, Kijów, Teatr Molody, scena główna

20 marca || ‘Dominique’ || Niemcy, Stuttgart, TREFFPUNKT, Finał 20. Solo-Tanz-Theatre Festival

17 marca || ‘Dominique’ || Niemcy, Stuttgart, TREFFPUNKT, 20. Solo-Tanz-Theatre Festival

21 luty 20:00 || ‘Room 40’ || Białoruś, Mińsk, Teatr RTBD

18 luty 19:00 || ‘Dominique’ || Warszawa, Mazowiecki Instytut Kultury

18 luty 20.30 || ‘After Before’ || Białoruś, Mińsk, Teatr DKZ, PREMIERA

____________________________________________________________________________________________________________

 

2015

____________________________________________________________________________________________________________

 

15 grudnia 20.00 || ‘Maciej Kuźmiński’ || Serbia, Belgrad, Centrum Kultury Rex

27 listopada 19.00 || ‘Dominique’ || Izrael, Jerozolima, Machol Schalem Dance House

22 listopada 19.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Krotoszyn, Krotoszyński Ośrodek Kultury

21 listopada 19.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Gryfino, Gryfiński Dom Kultury, festival Jesienna Scena Tańca

30 października 18.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Zduńska Wola, Centrum Integracji Ratusz

25 października 20.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury

23 października 19.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Bielsko-Biała, Teatr Polski

21 października 19.00 || ‘Dominique’ i ‘Powtarzaj za mną’|| Wrocław, Centrum Inicjatyw Artystycznych

18 października 13.45 || ‘Dominique’ || Tarnów, Centrum Sztuki Mościce

06 października 19.00 || ‘Dominique’ || Warszawa, Centrum Sztuki Współczesnej

19 września 14.00 || ‘Dominique’ || Koszalin, Teatr Dialog

15 sierpnia 19.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Suwałki, festiwal teatr-Akcje

27 czerwca 19.00 || ’11’ || Toruń, festiwal SPACE

10 czerwca 19.00 || ‘Dominique’ || Gdańsk, Klub Żak, finał konkursu Solo Dance Contest

06 czerwca 18.00 || ‘Dominique’ || Gdańsk, Klub Żak, konkurs Solo Dance Contest

23 maja 19.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Gdańsk, Teatr Wybrzeże

10 maja 19.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Poznań, Teatr Ósmego Dnia

08 maja 19.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Poznań, Teatr Ósmego Dnia

28 kwietnia 19.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Lublin, Centrum Kultury

26 kwietnia 19.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Bytom, Bytomskie Centrum Kultury

24 kwietnia 19.00 || ‘Różnica i Powtórzenie’ || Konin, Centrum Kultury i Sztuki

20 marca 19.00 || ‘Maciej Kuźmińśki’ || Zduńska Wola, Centrum Integracji Ratusz

01 marca 17.00 || ’11’ || Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury, konkurs 321 Taniec

09 stycznia 16.10 || ‘Room 40’ || Holandia, Haga, Korzo Saal

____________________________________________________________________________________________________________

 

2014

____________________________________________________________________________________________________________

 

30 listopada 19.00 || ‘Room 40’ || Bytom, Teatr Rozbark

29 listopada 18.00 || ’11’ || Bytom, Teatr Rozbark, konkurs SzólóDuó

17 listopada 19.00 || ‘Powtarzaj za mną’ || Warszawa, Centrum Sztuki Współczesnej

09 listopada 20.45 || ‘Room 40’ || Lublin, Centrum Kultury, Polska Platforma Tańca

05 listopada 19.30|| ‘Różnica i Powtórzenie’ || Lublin, Centrum Kultury, PREMIERA

06 września 20.30 || ‘Maciej Kuźmiński’ || Anglia, Londyn, Rich Mix, platforma Free to Fall

26, 27, 28 czerwca 20.00 || ‘Powtarzaj za mną’ || Niemcy, Hanower, Tanzhaus im Ahrberg Viertel

15 czerwca 20.00 || ‘Maciej Kuźmiński’ || Wrocław, Centrum Inicjatyw Artystycznych

06 czerwca 14.00 || ‘Powtarzaj za mną’ || Gdańsk, Klub Żak, konkurs Solo Dance Contest

10 maja 15.00 || ‘Maciej Kuźmiński’ || Zduńska Wola, MDK filia os. Karsznice

02 maja 19.15 || ‘Room 40’ || Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury, festiwal SPACER

05 kwietnia 19.45 || ‘Room 40’ || Bytom, PWST Wydział Teatru Tańca

05 kwietnia 19.00 || ‘Maciej Kuźmiński’ || Bytom, PWST Wydział Teatru Tańca

04 kwietnia 18.45 || ‘Room 40’ || Bytom, PWST Wydział Teatru Tańca

04 kwietnia 18.00 || ‘Maciej Kuźmiński’ || Bytom, PWST Wydział Teatru Tańca

22 marca 19.00 || ‘Room 40’ || Lublin, Centrum Kultury

21 marca 18.00 || ‘Maciej Kuźmiński’ || Lublin, Centrum Kultury

22 marca 19.00 || ‘Room 40’ || Serbia, Belgrad, Teatr Narodowy

11 styczeń 19.30 || ‘Powtarzaj za mną’ || Węgry, Budapeszt, Teatr Mu Szinhaz, konkurs SzólóDuó